Banner

Banner

Titulli Xhela - Krejt I Ke Haram
Ndëgjuar 22,083
Shkarkuar 59
Pëlqyer 33
Publikuar 30/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/pages/Xhela/378486552180344 Booking: +37744840800 .
Facebook: https://www.facebook.com/XhelaAbaziOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store