Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina
Ndëgjuar 291,857
Shkarkuar 71
Pëlqyer 339
Publikuar 04/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Buy Shkupi, Tirana, Prishtina on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy Shkupi, Tirana, Prishtina on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy Shkupi, Tirana, Prishtina on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen Shkupi, Tirana, Prishtina on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen Shkupi, Tirana, Prishtina on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen Shkupi, Tirana, Prishtina on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store