Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Tufa tufa
Ndëgjuar 22,055
Shkarkuar 50
Pëlqyer 44
Publikuar 30/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/pages/Xhela/378486552180344 Booking: +37744840800 .
Facebook: https://www.facebook.com/XhelaAbaziOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store