Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Llafe llafe
Ndëgjuar 148,778
Shkarkuar 365
Pëlqyer 185
Publikuar 18/01/2013

Informatat e këngës
Emracom ekskluziv.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store