Banner

Banner

Titulli Sinan Hoxha - Knoj per pleq knoj per te ri
Ndëgjuar 584,236
Shkarkuar 216
Pëlqyer 1,163
Publikuar 26/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Ekskluzivisht nga Super Star Records
Facebook: http://www.facebook.com/SuperStarAlbania
WEB: http://superstarradio.al/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store