Banner

Banner

Titulli Blerta Gace - Je Ti
Ndëgjuar 91,058
Shkarkuar 491
Pëlqyer 196
Publikuar 15/08/2012

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Realizuar nga Pro Video

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store