Banner

Banner

Titulli Bekim Kumanova-Faiki^Zeqa
Ndëgjuar 2,591
Shkarkuar 623
Pëlqyer 21
Publikuar 01/02/2012

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics : Mili Ademaj
Beat : Tetti Production
rec. Effect Production
mix&Master :Arjan Effecti
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store