Banner

Banner

Titulli Ardi Rexhepi - Pa fat
Ndëgjuar 1,754
Shkarkuar 399
Pëlqyer 27
Publikuar 20/06/2011

Loading...
Informatat e këngës
Arranger by:Kushtrim Ajeti - Post Producion: Drinor Zymberaj- Kendoi:Ardi rexhepi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store