Banner

Banner

Titulli Ardit Stafa - Syt e tu
Ndëgjuar 54,423
Shkarkuar 33
Pëlqyer 124
Publikuar 14/09/2011

Loading...
Informatat e këngës
13.09.2011 PIXELIA PRODUCTION
styling Ardit STAFA, directed by Hadis SHEN
music by Astrit STAFA, text by Ardit STAFA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store