Banner

Banner

Titulli Baboo Darabuka ft Dj Benity feat Astrit Stafa - Su
Ndëgjuar 1,466,116
Shkarkuar 17
Pëlqyer 4,265
Publikuar 17/05/2015

Loading...
Informatat e këngës
Video by ASHA
Music & Arrangement: Sajmo
Artists: Nadi & Baboo Darabuka & Gazu & DJ Benity
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store