Banner

Banner

Titulli Eroll Murati - Tallava
Ndëgjuar 25,276
Shkarkuar 509
Pëlqyer 27
Publikuar 24/06/2012

Informatat e këngës
© 2012 Eroll Murati
Text & Music: Erolli & Gramosi
Studio: fmDesign / KosovaStyle.com

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store