Banner

Banner

Titulli Eroll Murati - Vet me the te dua
Ndëgjuar 14,618
Shkarkuar 27
Pëlqyer 19
Publikuar 24/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
© 2012 Eroll Murati
Text & Music: Erolli & Gramosi
Studio: fmDesign / KosovaStyle.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store