Banner

Banner

Titulli Sinan Hoxha Ft Seldi Qalliu - Bjondina
Ndëgjuar 12,114,737
Shkarkuar 173
Pëlqyer 12,146
Publikuar 14/07/2011

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store