Banner

Banner

Titulli Remi Jakupi & Sevdalite - 5 Mandolina
Ndëgjuar 76,994
Shkarkuar 266
Pëlqyer 319
Publikuar 02/09/2013

Informatat e këngës
PROGRAM FESTIV:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️GEZUAR 2019 - Kauboj Xhema - "Kauboj Xhemen per vit te ri e zu sherri ne Arabi - (21st Aniverssary)"
https://www.youtube.com/watch?v=hs3PzAFPuck --~--
Written, Composed, Performed, and Produced by: Remzi Jakupi - Remi
Find me on iTunes at: https://itunes.apple.com/us/artist/remi-jakupi/id584994159
Fans club at: www.facebook.com/RemiJakupiOfficialPage
www.remijakupi.com
tweet me at: www.twitter.com/RemiJakupi
www.myspace.com/remikosova
http://sq.wikipedia.org/wiki/Remzi_Jakupi_Remi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store