Banner

Banner

Titulli Altuna Sejdiu TUNA - Dyshemeja
Ndëgjuar 516,244
Shkarkuar 1,085
Pëlqyer 1,818
Publikuar 23/06/2011

Loading...
Informatat e këngës
Entermedia is an international global media company specializing in advertising, communications, film, digital media and marketing consulting.
"Tuna - Dyshemeja"

Entermedia presents the new song of Tuna "Dyshemeja"

Enjoy it !
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store