Banner

Banner

Titulli BUJAR QAMILI - SI TJA BEJ UNE I MJERI
Ndëgjuar 807
Shkarkuar 789
Pëlqyer 4
Publikuar 08/04/2010

Loading...
Informatat e këngës
Kjo eshte kenga e pare e albumit "Edhe Nje Dite"(2010)nga Rexhep Kryeziu.Njekohesisht eshte si single dhe video clip(2007).Mysafir ne kendim eshte Enis Potoku.(This is the first song from Rexhep Kryeziu's album "Edhe Nje Dite"(2010).The song came out as a single and video clip(2007).Enis Potoku is the guest star on vocals.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store