Banner

Banner

Titulli BUJAR QAMILI - Syni synin dashuronte
Ndëgjuar 19,660
Shkarkuar 727
Pëlqyer 60
Publikuar 07/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store