Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Her si ter her si drit
Ndëgjuar 11,344
Shkarkuar 255
Pëlqyer 8
Publikuar 12/08/2011

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Her si terr her si drit 2011 albumi i ri - Knaqu zemer, Ylber Idrizi, Nexhat Osmani, Meda, Duli, Mentor Kurtishi, Xheni, Mahmut Ferati, Shyrete Behluli, Sinan Hoxha, Seldi Qalliu, Sinan Vllasaliu, Rovena Stefa, Korab Shaqiri, Motrat Mustafa, Remzie Osmani, Shkurte Fejza, Flora Gashi, Smajl Puraj, Flori Mumajesi, Tallava, Hitet verore 2011, hite 2011, tallava 2011, popullore 2011, shqip, muzik shqip,

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store