Banner

Banner

Titulli Zig Zag Orchestra e Anjeza Shahini - Ti dhe un
Ndëgjuar 451,945
Shkarkuar 546
Pëlqyer 1,585
Publikuar 05/09/2011

Loading...
Informatat e këngës
Official Video by PINKMOONcreative
Music: Dren Abazi
Lyrics: Antigona Qena
Recorded by: Agolli Sounds
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store