Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Ky Gyrbet
Ndëgjuar 38,156
Shkarkuar 20
Pëlqyer 155
Publikuar 02/12/2013

Loading...
Informatat e këngës
Gjirimet Festive te Produksionit ALBENI - Shkup
Web: http://www.ylberidrizi.com
FB: http://www.fb.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store