Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Oj lulie
Ndëgjuar 163,131
Shkarkuar 28
Pëlqyer 334
Publikuar 12/08/2014

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/ALBANOTA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store