Banner

Banner

Titulli Ardiana Kabashi - Se kam dit sa te dua
Ndëgjuar 1,417
Shkarkuar 442
Pëlqyer 12
Publikuar 17/11/2014

Informatat e këngës
Muzikë Produksion : Alfred Qemalja

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store