Banner

Banner

Titulli Aferdita Elshani - Live
Ndëgjuar 38,720
Shkarkuar 400
Pëlqyer 109
Publikuar 10/09/2017

Loading...
Informatat e këngës
Kendon: Aferdita Elshani & Liridon Guraziu
Gazmend Familjar
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store