Banner

Banner

Titulli Bardhi Plaku ft Ingrid Gjoni - Me fal (Remake)
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 179
Pëlqyer 0
Publikuar 25/05/2020

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store