Banner

Banner

Titulli Besa - Fishekzjarre
Ndëgjuar 334,014
Shkarkuar 835
Pëlqyer 1,775
Publikuar 21/02/2014

Loading...
Informatat e këngës
| Fishekzjarre | Official Audio by Besa, 2012
Muzika & Teksti : Flori Mumajesi
Besa : http://www.fb.com/Besa
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store