Banner

Banner

Titulli Malta - Kurt Calleja - This is the night
Ndëgjuar 2,271,702
Shkarkuar 318
Pëlqyer 10,803
Publikuar 17/03/2012

Informatat e këngës
powered by http://www.eurovision.tv
Kurt Calleja will represent Malta in the 2012 Eurovision Song Contest in Baku, Malta with the song "This is the night".

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store