Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Dashuri Verore
Ndëgjuar 21,376
Shkarkuar 227
Pëlqyer 50
Publikuar 03/12/2008

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store