Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Dashuri e ndaluar
Ndëgjuar 26,449
Shkarkuar 277
Pëlqyer 90
Publikuar 11/08/2013

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store