Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - E embel rinia
Ndëgjuar 24,546
Shkarkuar 195
Pëlqyer 15
Publikuar 08/08/2007

Informatat e këngës
spoti i pare i edites per te rritur 2004

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store