Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - M thuaj drejt ne sy
Ndëgjuar 20,476
Shkarkuar 179
Pëlqyer 12
Publikuar 21/10/2007

Informatat e këngës
LORI

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store