Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Ika nga ti
Ndëgjuar 86,979
Shkarkuar 230
Pëlqyer 123
Publikuar 09/05/2012

Informatat e këngës
http://www.facebook.com/VizioniLibonia
http://www.facebook.com/OnAirMusic
Publishing : Vizioni & Libonia
All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store