Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Hysni Klinaku - Shqiptar me zemer
Ndëgjuar 743,323
Shkarkuar 751
Pëlqyer 3,334
Publikuar 20/09/2012

Informatat e këngës
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store