Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Klepto - Nuk ka hiq
Ndëgjuar 377,849
Shkarkuar 464
Pëlqyer 2,537
Publikuar 20/08/2012

Informatat e këngës
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store