Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Keng dasmash
Ndëgjuar 95,643
Shkarkuar 800
Pëlqyer 112
Publikuar 17/11/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store