Banner

Banner

Titulli Ardi Rexhepi - Maturant
Ndëgjuar 3,030
Shkarkuar 476
Pëlqyer 7
Publikuar 04/03/2010

Informatat e këngës
semiri ardijan osllara avdil rexhepi hajgare bujanoci per ty ardi gold AG burr bal 2010 presheva ardijansaqipi unikatil dmcniki leotba samkoo gjilani tba otr duda

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store