Banner

Banner

Titulli Elton Deda - Qytet i Vjeter
Ndëgjuar 289,024
Shkarkuar 56
Pëlqyer 770
Publikuar 06/11/2009

Loading...
Informatat e këngës
Copyright owner: INgrooves

Në ecjen tënde
gjithçka sot m'u duk e zbrazët.
Qeshën me ty frikacakët
dhe ata që baltë mbi ne hodhën.

Dhe sot
E vetme je ti perballë meje
E vrarë është ëndrra
Ndaj sytë e tu përgjumjen se duan
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store