Banner

Banner

Titulli Originallat (feat Jetoni, Presioni, B52 Klepto) -
Ndëgjuar 4,998
Shkarkuar 441
Pëlqyer 27
Publikuar 15/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Originallat (feat. Jetoni, Presioni, B52, Klepto) - Single 2012
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store