Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Haje ni banane
Ndëgjuar 233,454
Shkarkuar 293
Pëlqyer 634
Publikuar 12/06/2012

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2005
Black Fish Entertainment

http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store