Banner

Banner

Titulli Vellezrit Abazi - Dua Sonte Me kendu
Ndëgjuar 3,869
Shkarkuar 435
Pëlqyer 5
Publikuar 20/01/2013

Informatat e këngës
Text: Bajram Abazi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store