Banner

Banner

Titulli Vellezrit Abazi - Per Ty Vasha Ime
Ndëgjuar 18,599
Shkarkuar 347
Pëlqyer 20
Publikuar 20/01/2013

Informatat e këngës
Text: Bajram Abazi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store