Banner

Banner

Titulli Vellezrit Abazi - Kush Te Mashtroj
Ndëgjuar 22,925
Shkarkuar 382
Pëlqyer 28
Publikuar 20/01/2013

Informatat e këngës
Text: Bajram Abazi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store