Banner

Banner

Titulli Vellezrit Abazi - Gurbeti
Ndëgjuar 484,590
Shkarkuar 694
Pëlqyer 864
Publikuar 20/01/2013

Informatat e këngës
Text: Bajram Abazi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store