Banner

Banner

Titulli Vellezrit Gashi - Dy tupana ne der te kulles
Ndëgjuar 15,968
Shkarkuar 557
Pëlqyer 20
Publikuar 24/12/2011

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store