Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Jeta vazhdon
Ndëgjuar 8,069
Shkarkuar 16
Pëlqyer 21
Publikuar 20/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Jeta vazhdon (albumi i ri 2012)
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ylber Idrizi
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store