Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi dhe Miloti - Spontanisht
Ndëgjuar 331,339
Shkarkuar 423
Pëlqyer 871
Publikuar 28/09/2013

Informatat e këngës
▶ Edona Llalloshi & Miloti - Spontanisht -
Muz & Ork: Xhevdet Gashi, Tex: Avni Qahili, Video: EMFcreative, Hair & Make up: Fjolla & Sebi, Llalloshi Couture

(c) EMFcreative 2013

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store