Banner

Banner

Titulli Durim Sadiku - Tallava
Ndëgjuar 2,348
Shkarkuar 22
Pëlqyer 12
Publikuar 20/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
via YouTube Capture
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store