Banner

Banner

Titulli Ghetto Geasy - Ma i madhi nven II
Ndëgjuar 3,318,996
Shkarkuar 968
Pëlqyer 13,605
Publikuar 21/08/2013

Informatat e këngës
GHETTO GEASY - MA I MADHI NVEN II

Beat : MMG Untouchable ( Rick Ross )
Kon do qe m'njeh cfare njeri jom munesh me vet
Ku do qe ka shqiptar munesh me m'gjet 
Ja kom nis me 14  nuk preferoj perfuni 18
Knoj qysh jom zhvillu  prej 1 deri 30
Nuk i kom bo krejt plot sene m'kane met 
Jo per n'kete bote po besoj n'tjeter jete
Per dikon ma zor e per dikon ma leht 
Dikush po bon shoke  e dikush shume moti ka fuckin rrjet
Nuk m'vyn dashnia fake se m'len si tjert  mrapa
As ata qe tinxa shajn e mu m'thoj ti je baba
Faliminderit talent faliminderit muzik
Rethi jem i gjone nuk o bo veq per 1 dite 
Njerzt kane perfitu preje meje n'shume menyra
Hallall jau boj une po se di a jau ban ftyra
Nuk e kom sha kerkon se skom pas nevoj per emen 
Une krejt i kapercej se une gjithmon e boj temen
Njerzt i kap panika per mu ma shume se mu per veti
Mu m' vyn veq momenti  ..... Une jom Geti
Qai qe e ka deshmu veten se kush o
Qai qe moti o , kur s'jeni kon ju asnjo
Qai qe jau ka msu hapat e pare n'kete loj
Qai qe ju ka respektu kur keni dasht me ja marr n'goje
Bash qai qe hani mut ju  per to me ren
Nuk t'kujtohet ftyra jem n'google search maimadhinven
Une jom ai qe vetna qysh jom kon edhe qysh jom 
E kuptoj inatin ton po mu kurqysh nuk m'bon dom
Ka ardh koha edhe per dashni ju qe sem doni
Vetem a po m'han raku kur e di se sa ron ju qoni
Cdo lajm ne show biznis bohet fjal per klliken tem
Kengtare style pare o vazhdu tradita jem 
BABASTARS osht fabrik nuk ka presje nuk ka pik
Vakti jon kurr nuk ik Ti ki beef na kem thik 
Krejt veterana Krejt hitmejkera 
1 Get e ka bo nana ju jeni hitHejtera
Une jom shkumsi i bardh mire se vjen buba shfab
edhe kur m'shan duhesh me m'thon Baaab
Cka do qe bon kunder meje t'kthehet bumerang 
Ju mledhi krejtve  me ni ven si kurva n'gang bang 
Nuk ka ven per shqipe fake qe bojn fake shit 
Palojeni dhipin kqyr ku flen e ku qohesh cdo dite
Ata qe ma ka dhone zoti ma merr veq ai vet
Dikush blen viewsa e dikujt i hecin vet lekt
Beef c'beef bebush hekmu raki 
nuk e kom kohen me kallxu une qysh repovati 
Folin per vjet e qaq i kan edhe vet
Kurr pa dhez tu kallxu qysh bon rep ju ka nal sahati
Se nuk e bon per qefi e bon veq per inati
Ose se bon hiq veq kqyr qysh me tu kap per raki
Nuk m'vjen mire ku njerzt i hajn foret e fejkerave 
Wanna be reperave qe jon mongu prej klikerave
E boj prej vaktit t'bigit e tupakut
I kom  dissirat shkijet e jo njerzit e gjakut
Osht e vertet nuk po shitna patriot
Jom prej atyne qe e kan bo dje per me bo ti sot  
Nuk jom per fight as per dicka t'ngjajshem 
Koha jem o pare ti ki kohe me u bo i famshem 
Une jom krenar qe jom qeky qe jom
Nuk kisha pas qef me m'dasht veq pse e kom sha dikon 
Respekt per Meden se ai e bon t'veten
E jo per ty qe i thu vetes reper e e bon Meden
Mos harroni qe nuk menoj veq per veti e Agonin 
Visarin Ylberin Asdrenin se lo keq asnjonin 
edhe Majkin e Onatin
Kom bo edhe per plot repera qe sot me mu e majn inatin
Une nese t'kom shok me ty nuk shahna 
Me dosta ose duhna ose vrahna
Koha ka me ndryshu gjithqka bjen n'ven
1 sen qe kur s'ndryshon metet MAIMADHINVEN

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store