Banner

Banner

Titulli Fatmir Shahini - Taksixhiu, erdhi nusja
Ndëgjuar 214,457
Shkarkuar 1,196
Pëlqyer 401
Publikuar 16/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store