Banner

Banner

Titulli Bujar Durmishi - Bllof
Ndëgjuar 40,781
Shkarkuar 533
Pëlqyer 79
Publikuar 04/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store