Banner

Banner

Titulli Elona Leka - Zemer po vonohesh
Ndëgjuar 755,543
Shkarkuar 576
Pëlqyer 2,243
Publikuar 03/08/2013

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store